top of page

Nahrávání baskytary

Potřebujete basovou linku na váš singl, EP nebo album?

Nabízím vám svůj kreativní servis baskytaristy.

Jedním z důvodů proč miluju hraní na basu jsou možnosti basové linky ve skladbě. Můžete hrát melodické postupy ve stylu Motown, drtit nekompromisní rockové a metalové riffy, držet jeden tón nebo prostě následovat kopák a soustředit se na funkčnost a efektivitu.

Věřím, že skvělá basová linka tvoří skvělou skladbu.

PSX_20210312_162008_edited.jpg

Jak spolupráce probíhá:

1) online komunikace a sdílení souborů - nejjednodušší a nejrychlejší variantou je poslat mp3 nebo .wav se skladbou a instrukcemi ohledně zvuku a stylu, poté vám natočím master verzi basové linky v CD kvalitě.

 

Samozřejmě, jsem vždy otevřený možným verzím a úpravám a rád vám natočím varianty podle vašeho přání.

 

2) natáčení v některém z londýnských profesionálních studií - jedná se krok dále ve zvuku a možnostech basové linky, kdy budu natáčet s využitím špičkového analogového a digitálního vybavení daného studia

 

3) přímá spolupráce ve studiu - pokud to čas a možnosti dovolí, můžeme natáčet společně ve vámi vybraném studiu a vše řešit flexibilně přímo na místě

 

  

PSX_20210515_152427.jpg

V ČR i ve Velké Británii jsem spolupracoval s mnoha kapelami, interprety a producenty (např. Andy Wright - Simple Minds, Jeff Beck, Massive Attack). Měl jsem také tu čest natáčet v legendárních studiích jako jsou Rockfield Studios, Air/Edel, Dean Street Studios nebo Assault & Battery.     

PSX_20210311_171819_edited.jpg

Přeji vám hodně sil a inspirace

na vaší hudební cestě a těším na spolupráci. 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na mailu,

sociálních sítích nebo telefonicky.

Basové linky pro kapely & interprety - ukázky spolupráce:

bottom of page